Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Plastik endüstrisi, çağımız endüstrisinin en hızlı gelişen kollarından birisidir. Günümüzde enjeksiyon metodu ile elde edilen ürünler günlük hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır.

Kurulduğu 1969 yılından bu yana, otomotiv yedek parça piyasasına yönelik plastik ve metal aksamın yanında çeşitli ebatlarda plastik makara ve plastik elektrot kutusu imalatında yoğunlaşan firmamızda, 25 seneyi aşkın süredir otomotiv ve soğutma sanayine yönelik plastik fan, karter ve depo üretimi yapılmaktadır.

Poverplast ailesi olarak, enjeksiyon ve saç metal kalıplama, enjeksiyon teknolojileri, ektruzyon teknolojileri, pres teknolojisi ile saç metal şekillendirme safhalarında tam zamanında üretim ilkesi ile her talebinize cevap verebilecek kapasitede çözümlerimizle özel taleplerinize de cevap verebileceğimizi bildiririz.

Firmamız piyasadan gelen özel siparişler için plastik ve delme-kesme kalıpları yapıp enjeksiyonda parça üretimi yapmaktadır.

3000 m² kapalı alana sahip binasında kalıphane, preshane ve imalat olarak üç ana bölümle hizmet veren firmamızda hammaddeden kalite kontrole kadar her türlü denetim eksiksiz yapılmaktadır.

» Kalıphanemizde üretim iki evreden ibarettir. Öncelikle üretimi yapılacak olan ürünün tasarımı bilgisayar destekli çizim NX Unigraphics ile yapılarak CNC İşleme Merkeziyle üretime geçirilmekte olup kaliteli ve zamanında üretim ilkesiyle hizmet vermektedir.

» İmalathanemizde 10gr’dan 8000 gr’a kadar baskı yapabilen bilgisayar donanımlı Plastik Enjeksiyon Makinelerimiz mevcuttur.
» Pres hanemizde çeşitli tonajlarda hidrolik ve eksantrik preslerimiz bulunmaktadır.
» Firmamızda ” ISO 9001:2000 ” Kalite Yönetim Belgesi ve “ISO 14001:2004” Çevre Yönetimi Sistemi Belgesi mevcuttur ve sistemin gerekleri eksiksiz uygulanmaktadır.
» Faaliyet alanında yetişmiş kalifiye eleman kadrosuna sahip olan firmamız bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da müşterilerine daha iyi hizmet edebilme gayreti içerisindedir.

Dünden Bugüne PoverPlast;

Firmamız bu kadar yılın getirdiği deneyim ve köklü ürün yelpazesiyle, satış ve satış sonrası destek politikasıyla en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, gayemiz firmamıza güvenen değerli müşterilerimize, yaptıkları seçimde ne kadar haklı olduklarını gösterebilmektir.

POVERPLAST ailesi olarak iddialı ama somut hedeflerle ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla henüz genç bir sektör olan plastik sektöründe nihai yerimizi almak için uğraş vermekteyiz.

Vizyonumuz

Öğrenen,
» Gelişen,
» Değişime adapte olan,
» Müşteri ihtiyaçlarını önemseyen özellikleri ile içinde bulunduğu piyasada öne çıkan,
» Daima rekabetçi yanını muhafaza eden,
» Çalışanlarının ve ticari ilişkide bulunduğu tüm kuruluşların birlikte olmaktan mutluluk duyduğu bir şirket olmak.

Misyonumuz

Otomotiv yedek parça sektörünün operasyonel maliyetini düşüren, zamanın etkin kullanmasını sağlayan ve hizmet kalitesini arttıran, sektörün ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanması şirketimizin varoluş amacıdır. Görevimiz, üretimini yaptığımız ürünlerin Dünya çapında yaygınlaşmasını sağlamaktır.

POVERPLAST optimum karlılığı yakalayarak şirketin sürekliliğine katkı sağlamak amacındadır.. Bizce büyüme, bir hedef değil başarımızın koşulsuz sonucu olmalıdır.Yeni pazarlar yaratmak ve mevcut pazarlarda payımızı arttırmak devamlılığımızın temelini oluşturur. Felsefemiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemini sağlamaktır.

POVERPLAST stratejik düşüncenin hakim olduğu, kararların hızlı alındığı, proaktif ve iletişime açık bir yönetim tarzı ile takım ruhu ve biz bilinci içerisinde hareket edebilen çalışanların oluşturduğu sinerjinin yüksek performansa dönüştüğü bir şirkettir.

Bize Ulaşın
Soru ve görüşleriniz için +90 262 502 08 91